Kapka autopromocji: stoliki kawowe

O wiele łatwiej wyobrazić sobie stolik bez filiżanki kawy niż filiżankę kawy bez stolika. W tym pierwszym nie mamy sobie równych. Tworzymy wysmakowane stoliki kawowe z drewna egzotycznego. Wszystkie, które przychodzą nam do głowy. Plus te, które przed błyszczącymi oczami wyobraźni jawią się naszym klientom.

Niemożliwe w naszej branży istnieje. Ale wyłącznie do momentu, w którym przyjmujemy je jako zlecenie. Mamy swój tartak, skład drewna, suszarnię, świetnie wyposażony zakład stolarski. A przede wszystkim pasję tworzenia i ponad 20-letnie doświadczenie w zachwycaniu autorskimi meblami z drewna.

Oferowane przez nas stoliki kawowe kuszą – i to nie tylko kawoszy – nietypowym designem i egzotyką surowca. Pełen wachlarz wzorów satysfakcjonuje klientów o wyrafinowanych gustach. Twarde, egzotyczne drewno, zahartowane klimatem kraju pochodzenia, koi ich troskę o odporność mebla na zarysowania, wysoką temperaturę i wilgoć.

Stolikikawowe sąsercami domowych stref relaksu i centrami gościnności. Mając świadomość ich reprezentacyjnej funkcji,projektujemy je tak, by urzekały zarówno wysublimowaną formą, jak i komfortem użytkowania.Kawa czy lampka wina… jakprzyjemnieje sączyćw ulubionym towarzystwie, siedząc odprężonym w fotelach lub na sofie, a nie przy stole w jadalni.

Inną, poza klimatem wyraju, przewagą stolików kawowych nad dużymi stołamijestto, że z uwagi na swe skromniejsze rozmiary nie dominują we wnętrzu – zwłaszcza niedużym – i nie przytłaczają go swą stanowczą bryłą. Mogą stanowić okazjonalnąalternatywę dla stołu jadalnianego lub na stałe pełnić jego zaszczytną rolęw „ciasnym, ale własnym em”.

Nie do przecenienia, zwłaszcza w mieszkaniach o małym metrażu, jest funkcjonalność rozkładanych stolików kawowych, które także wykonujemy: według własnego projektu lub na zamówienie. Ich zmienna powierzchnia użytkowa pozwala na dostosowywanie jej do aktualnych potrzeb domowników lub do dynamiki sytuacji towarzyskiej. A tabywa zaskakująca!

Rozczytanym w książkach i prasie zaoferować możemy stoliki kawowe wyposażone w półkę, szufladę lub schowek. Rozwiązanie to dedykujemy również operatorom pilotów, które diabeł regularnie nakrywa ogonem. Ułatwi ono przy okazji błyskawiczne uprzątnięcie zalegających na blatach przedmiotów w przypadku niespodziewanej wizyty znajomych.

Jesteśmy w stanie uczynić zadość wszystkim oczekiwaniom naszych klientów względem stolików kawowych z drewna egzotycznego. Zaspokajamy zarówno gusta miłośników mebli klasycznych, ceniących eleganckie formy i dostojne, ponadczasowe piękno drewna, jak i entuzjastów nowoczesnych, minimalistycznych, designerskich konstrukcji.

Niewątpliwą zaletą naszych realizacji jest oryginalność projektów, gatunek surowca i klasa wykonania. Walory te sprawiają, że stoliki kawowe zofertyMcKapka nie są artykułami wyposażenia wnętrz, a raczej dziełami współpracy natury i człowieka, które zamiast meblować – aranżują wnętrze, dopełniają jego styl i podkreślają indywidualny charakter.

Zachęcamy do obejrzenia naszego portfolio. W nim m.in. zdjęcia stolików kawowych z twardego i wytrzymałego drewna egzotycznego o naturalnym kształcie przekroju pnia. Lojalnie ostrzegamy: to kliknięcie może namieszać w czołówce Waszych „musthave” 😉