Klasyka przełamana egzotyką, czyli jaki stół wybrać do minimalistycznego wnętrza?

Minimalistyczna aranżacja wnętrz cechuje się prostotą, ładem i harmonią. Efekt zależy w znacznej mierze od doboru poszczególnych elementów wyposażenia. Jaki stół wybrać do wnętrza urządzonego w duchu minimalizmu?

Mniej znaczy więcej – możliwości mebli na wymiar

Aranżacja wnętrz w duchu minimalistycznym wymaga przemyślanej strategii. Ogromne znaczenie ma nie tylko odpowiedni dobór kolorów, ale przede wszystkim pełne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Oznacza to dopracowane i praktyczne elementy wyposażenia. Im większa indywidualizacja, tym lepiej.

W stolarni artystycznej McKapka wykonujemy meble na zamówienie. Nie boimy się niestandardowych wymiarów. Dzięki nowoczesnym urządzeniom jedynym, co ogranicza nas w realizacji naszych projektów, jest wyobraźnia. Na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać praktycznie wszystko.

Klasyka i egzotyka – możliwości stylu minimalistycznego

Styl minimalistyczny jest dość ubogi w dekoracje, dlatego meble mogą tutaj pełnić nie tylko funkcję użytkową, ale również ozdobną. W minimalistycznie urządzonym salonie solidny, naturalny stół nada charakteru aranżacji, a przy tym będzie pierwszą rzeczą, na którą goście zwrócą uwagę.

Chociaż minimalizm cechuje się prostotą i przejrzystością aranżacji, warto od czasu do czasu przełamać go mocnym akcentem. Jeżeli w danym wnętrzu nie panuje dekoracyjny przepych, stół lub inny mebel można śmiało potraktować jako główną dekorację. W stolarni artystycznej McKapka zamówisz to wszystko, co znajduje się w Twojej wyobraźni, wystarczy zapytać.

Nie tylko meble na zamówienie…

W stolarni artystycznej McKapka robimy nie tylko meble na zamówienie. W naszym sklepie znajdziesz stoły do jadalni i stoliki do kawy, a także inne autorskie produkty. Nie boimy się odważnych połączeń i chętnie łączymy drewno z innymi materiałami. W naszej ofercie znajdziesz między innymi stoły, w których drewno łączy się ze szkłem lub metalem. Dzięki takim projektom sztuka użytkowa nabiera zupełnie innego znaczenia.

Dzięki nowoczesnym urządzeniom i ludziom, którzy z szacunkiem podchodzą do tego wyjątkowego surowca, jakim jest drewno – nie jesteśmy w żaden sposób ograniczeni w pracy. Drewno, z którym pracujemy to między innymi:

  • buk,
  • dąb,
  • dąb czarny premium,
  • jawor,
  • jesion,
  • olcha,
  • orzech,
  • sosna,
  • drewno egzotyczne,
  • … i wiele innych.

Stół stołowi nierówny

Każdy stół ze stolarni McKapka jest wyjątkowy, oprócz stołów dostępnych w sklepie, przyjmujemy również zamówienia indywidualne. Wymiar nie jest dla nas ograniczeniem. Możemy zrobić zarówno standardowy stół, jak i wielkogabarytowy, który będzie służył Ci w czasie zjazdów rodzinnych, czy przyjęć.

Jeżeli spodobały Ci się autorskie stoły McKapka, ale chciałbyś taki sam stół w innym rozmiarze lub  z innego rodzaju drewna, z radością taki wykonamy. W stolarni artystycznej McKapka spersonalizować można praktycznie wszystko. Na Twoje życzenie możemy również wykonać: postarzanie, bielenie, szczotkowanie, lakierowanie, czy olejowanie. Skontaktuj się z nami – z ciekawością czekamy na Twoje pomysły.