Stolarstwo Artystyczne – tu powstają meble Twoich marzeń

Stolarstwo Artystyczne – tu powstają meble Twoich marzeń!

Elegancja, szyk i nowoczesność to tylko niektóre zalety stolarstwa artystycznego. Najważniejszą z nich jest możliwość nadania fizycznej formy i kształtu Twoim marzeniom.

Stolarstwo artystyczne: rzemiosło z duszą

Nasza oferta została skonstruowana tak, aby realizować nawet najdrobniejsze potrzeby klientów. Oferujemy wiele wyrobów z litego drewna. Zarówno mebli, jak i elementów wykończenia. Możesz zakupić u nas gotowe elementy lub stworzymy je dla Ciebie na specjalne zamówienie.

Nasza stolarnia to wyjątkowe i nowoczesne miejsce, które wypos

ażyliśmy w najlepsze maszyny do obróbki drewna. Własny tartak, dostęp do lasów Roztocza i ludzie, którzy dbają o balans pomiędzy artyzmem a dbałością o detale – to serce stolarstwa artystycznego McKapka.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

W realizacji ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia, dlatego, jeśli masz jakiś pomysł, a nie znajdujesz go w naszej ofercie – skontaktuj się z nami. Obecnie nasza oferta obejmuje:

 • meble na wymiar,
 • drewniane łoża i łóżka,
 • stoły i ławy drewniane,
 • blaty kuchenne z drewna,
 • parapety drewniane,
 • podłogi z drewna,
 • drewniane listwy przypodłogowe,
 • elementy toczone,
 • nogi drewniane,
 • strugane i postarzane deski,
 • i wiele innych.

Pełną ofertę wraz z przykładami gotowych produktów znajdziesz TUTAJ. W stolarni McKapka posiadamy szeroką ofertę gotowych produktów. W tym również autorskich stołów na sprzedaż. Jesteśmy otwarci na marzenia naszych klientów, dlatego wykonujemy również stoły na zamówienie. Każdy projekt z litego drewna jesteśmy w stanie dostosować do dowolnego wymiaru, na życzenie klienta oferujemy również: postarzanie, bielenie, szczotkowanie, lakierowanie i olejowanie.

Dbałość o każdy detal – podstawa stolarstwa artystycznego

Stolarstwo artystyczne to przeciwieństwo masowej produkcji. Dbałość o każdy detal i równowaga pomiędzy formą a użytecznością, to podstawowe wartości naszej pracy. Nie ograniczamy się w realizacjach, tworząc również drewniane elementy wykończenia.

Oferujemy drewniane listwy przypodłogowe pod dowolny kształt, odtwarzamy również stare, ozdobne frezy listew – tak w naszej stolarni powstaje sztuka użytkowa. W naszej ofercie znajdziesz także: listwy wykończeniowe, opaski drzwiowe, kątowniki, ćwierćwałki, listwy profilowane – i wszystko, co tylko sobie wymarzysz.

Stolarstwo artystyczne: od klasyki po stylowe i indywidualne projekty

W stolarni McKapka ręcznie tworzymy niezwykłe meble o nowoczesnym stylu. Uwielbiamy łączyć lite drewno z metalem, kamieniem i szkłem. Mariaż nie ogranicza nas w żaden sposób, ponieważ możemy stworzyć wszystko to, co sobie wymarzysz.

Szanujemy drewno  i rzemiosło, z tego powodu wykańczamy meble tylko i wyłącznie metodą polerowania, szczotkowania i przecierania, a także zabezpieczamy je delikatnymi, naturalnymi olejami. Na Twoje życzenie możemy także wykonać zabezpieczenie ognioodporne.

Jeżeli masz pomysł, ale nie wiesz, jak do tego podejść, skontaktuj się z nami. Chętnie opowiemy Ci o możliwych rozwiązaniach i podejmiemy się realizacji Twojego marzenia. W stolarni McKapka marzenia klientów przybierają fizyczną formę i kształt.