Elementy drewniane na zamówienie — specjalnie dla Ciebie

Jako specjaliści w dziedzinie stolarki, oferujemy szeroki wybór produktów drewnianych (również na zamówienie). Wszystkie nasze produkty wykonujemy z najwyższą starannością, również w odniesieniu do detali. Zamawiając elementy drewniane z litego drewna, możesz mieć pewność, że otrzymasz dokładnie takie produkty, jakich potrzebujesz. Dzięki nim stworzyć piękne i estetyczne aranżacje. 

  • Kształty i wzory - lubimy wyzwania i z przyjemnością podejmiemy się nietypowych kształtów takich jak koła, elipsy, trójkąty, romby i wiele innych wymagających, nieznanych nam wcześniej kształtów 
  • Krawędzie i wykończenie - gładkie, zaokrąglone, szlifowane i frezowane według naszych wzorów oraz tych, które zaprojektujesz osobiście!
  • Dekoracje - wycinanie symboli, tworzenie ram do obrazów, drewniane półki w kształcie drzewa, rzeźby dekoracyjne i nie tylko

Chcesz wykonać nietypowy element z drewna? Chętnie Ci w tym pomożemy! 
Skontaktuj się z nami i sprawdź nasze możliwości.

Szukasz płyt z litego drewna do wykonania mebli kuchennych? A może sklejki do produkcji mebli na zamówienie? A może chcesz odmienić swoje wnętrza i zamówić drewniane uchwyty do szafek? Jeśli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedziałeś/łaś tak — to jesteś w dobrym miejscu. 

W naszej ofercie znajdziesz również: płyty stolarskie, sklejki, OSB, MDF.

 

McKapka — jesteśmy dla Ciebie 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy jesteśmy w stanie dostarczyć produkty spełniające najwyższe standardy jakości. Nasz zespół składa się z doświadczonych stolarzy, którzy z chęcią udzielą Ci fachowej porady i pomogą w doborze odpowiednich produktów. Spotkajmy się w naszej warszawskiej stolarni pod adresem: Powązkowska 28. Czekamy na Ciebie z niecierpliwością!