Kątownik dębowy / kątownik sosnowy 

W naszej ofercie znajdziesz takie elementy, jak: kątowniki dębowe lub kątownik sosnowe — te posiadamy w ciągłej sprzedaży. Na zamówienie wykonujemy również kątowniki z innych gatunków drewna. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych Klientów, a dzięki możliwościom technologicznym — jesteśmy w stanie w pełni dopasować się i stworzyć kątowniki wykończeniowe, których nie ma nikt inny. Kątowniki drewniane dostępne od ręki wahają się  w wymiarach od 2x2 cm do 7x7 cm.

Kątowniki drewniane na zamówienie

Własna stolarnia i lakiernia, umożliwiają nam wykonanie kątowników drewnianych o nietypowym rozmiarze lub kształcie — np. o różnych wymiarach boków. W lakierni nadajemy produktom kolorów, a możemy im nadać dokładnie taki kolor, o jakim marzysz. Jesteśmy w stanie dla każdego z naszych Klientów stworzyć produkt spełniający jego indywidualne potrzeby. Możliwości personalizacji zamówień są na tyle wysokie, że odpowiadamy na oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Lubimy wyzwania i chętnie podejmujemy się nowych.

 Spotkajmy się w naszej stolarni — Powązkowska 28, Warszawa

Posiadamy własną stolarnię przy ul. Powązkowskiej 28, to właśnie tutaj docinamy kątowniki drewniane na wymiar z dużą dokładnością i spełniamy marzenia naszych Klientów, dostarczając im wysoce spersonalizowanych produktów. Chcesz żebyśmy docięli kątowniki z Twojego materiału? Nie ma problemu, tym również się zajmujemy. Zapraszamy do odwiedzenia naszego składu drewna w Warszawie, gdzie znajdziesz szeroki wybór kątowników, dostępnych od ręki lub na zamówienie. Chętnie pomożemy Ci zrealizować nawet najbardziej wymagajacy projekt.