Meble z litego drewna — design w każdym wymiarze

Designerskie umeblowaniez litego drewna to kwintesencja wielu zjawiskowych aranżacji. Na co dzień tworzymy meble na zamówienie takie jak: stoły,

  • biurka,
  • komody,
  • szafki RTV,
  • półki,
  • ławy.

Meble wykonujemy z naturalnego drewna, najczęściej z jesionu, dębu, sosny, czy olchy. Są to surowcem, które gwarantują niezawodność oraz trwałość. Wyposażenie wyprodukowane w naszej stolarni będą cieszyć wyglądem i funkcjonalnością przez długie lata. Dzięki własnej lakierni oraz dużym możliwościom technologicznym jesteśmy w stanie stworzyć dokładnie takie meble, o jakich marzysz. Ogranicza nas tylko i wyłącznie wyobraźnia.

Meble z litego drewna — fachowa obsługa i wysoka jakość wykonania

Stolarnia artystyczna McKapka to miejsce z duszą, w którym wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Dzięki dużym możliwościom technologicznym jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej wymagające projekty. Nasz zespół tworzą profesjonaliści, u których wiedza łączy się z doświadczeniem. 

Masz pomysł na meble z litego drewna, ale nie wiesz, jak do tego podejść? Skontaktuj się z nami i porozmawiaj z naszym stolarzem, który z radością pomoże Ci dobrać odpowiednie rozwiązania i rozwieje Twoje wątpliwości. 

Chcę meble z litego drewna i co teraz?

 Zapraszamy Cię  do odwiedzenia naszej stolarni  w Warszawie (Powązkowska 28). Chętnie pomożemy Ci zrealizować nawet najbardziej wymagający projekt. A jeśli masz wątpliwości, z przyjemnością je rozwiejemy, udzielając fachowych porad. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych stolarzy.

 

Jesteśmy dla Ciebie! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy jesteśmy w stanie dostarczyć produkty spełniające najwyższe standardy jakości. Nasz zespół składa się z doświadczonych stolarzy, którzy z chęcią udzielą Ci fachowej porady i pomogą w doborze odpowiednich produktów. Nie czekaj, napisz do nas i sprawdź nasze możliwości!