Nogi toczone — na Twoje życzenie

Poszukujesz drewnianych nóg meblowych? Świetnie się składa! Hurtownia drewna Warszawa oferuje nogi drewniane wykonane z: drewna bukowego, sosny, olchy, jesionu oraz dębu, które spełniają wszystkie wymagania, nawet tych najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy w pełni elastyczni, dzięki czemu potrafimy w pełni dostosować się do Twoich potrzeb w zakresie kolorów, wymiarów i kształtów. Toczymy elementy drewniane również na indywidulane zamówienie – nawet przy jednostkowych zleceniach. Sprawdź nasze możliwości i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić… 

Oferujemy szeroki wybór gatunków drewna do wyboru dla naszych Klientów. A wszystko po to, aby móc jeszcze lepiej dopasować się do Twoich potrzeb i spełniać Twoje marzenia nawet w najmniejszych detalach.
 

Toczone nogi drewniane wykonujemy z najwyższej jakości drewna, takiego jak: dąb, buk, jesion, olcha, sosna. Każdy z tych gatunków posiada swoje unikalne właściwości i cechy, dzięki czemu możemy dopasować swoją ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Drewno bukowe  jest twarde, mocne i trwałe, sosna — łatwa w obróbce, olcha — dporna na warunki atmosferyczne, jesion jest trwały i elegancki, a dąb — twardy i odporny na uszkodzenia. 

Kształt, kolor i wymiar — elastyczność i dostosowanie do potrzeb

Oferujemy kompleksowe usługi stolarskie. Zamówisz u nas drewniane nogi do mebli, dokładnie w takim kolorze, w takim kształcie i w takim wymiarze, na którym najbardziej Ci zależy. Toczymy elementy drewniane również na indywidualne zamówienia naszych Klientów. Jeśli masz jakiś pomysł, który chodzi Ci po głowie i dopomina się o realizacje — skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. 

Toczymy nogi drewniane specjalnie dla Ciebie

Wybierając naszą stolarnię, zyskujesz pewność i gwarancję rzetelnej realizacji zamówienia, jak i niepowtarzalny wygląd. Stworzymy dla Ciebie niezwykłe drewniane nóżki do mebli, które dodadzą Twoim aranżacjom indywidualnego charakteru. Możemy wykonać dla Ciebie nawet najbardziej zindywidualizowane projekty i stworzyć dokładnie takie nogi toczone,  które będą cieszyć widokiem i trwałością wykonania. Zapraszamy do kontaktu i do naszej stolarni w Warszawie.