Postarzanie mebli z litego drewna

Postarzanie drewna czyli szczotkowanie pozwala wydobyć z naturalnego usłojenia drewna jego strukturę. W ten sposób meble z litego drewna, podłogi, czy parapety zyskują unikalny charakter i niepowtarzalny wygląd. Ten zabieg sprawi, że jeszcze bardziej poczujesz moc natury w swoim domu. Meble postarzane doskonale wyglądają w aranżacjach w stylu retro oraz vintage. Sprawdzą się również jako przełamanie nowoczesnego stylu.

 

Postarzane meble z litego drewna dodadzą Twojemu domowi przytulności i zwiększą codzienne poczucie komfortu. Sprawdzą się również we wnętrzach w stylu skandynawskim, klasycznym, czy rustykalnym. W salonie, sypialni, jadalni, a także w przestrzeniach publicznych, takich jak: kawiarnie, restauracje, czy hotele.

Postarzane meble z litego drewna — do wyboru, do koloru

Jeśli szukasz postarzanych mebli z litego drewna w niepowtarzalnym kolorze, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Dzięki własnej lakierni możemy nadać Twoim meblom, wyjątkowego koloru i niepowtarzalnego wyglądu. Bogaty asortyment kolorów i możliwość dobrania koloru pod próbkę przyniesioną przez Klienta sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić pragnienia nawet najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy dla Ciebie, do wyboru, do koloru — pozwól nam stworzyć meble Twoich marzeń.

McKapka — jesteśmy dla Ciebie

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy jesteśmy w stanie dostarczyć produkty spełniające najwyższe standardy jakości. Nasz zespół składa się z doświadczonych stolarzy, którzy z chęcią udzielą Ci fachowej porady i pomogą w doborze odpowiednich produktów. Spotkajmy się w naszej warszawskiej stolarni pod adresem: Powązkowska 28. Czekamy na Ciebie z niecierpliwością!