Stare deski z litego drewna — unikalne elementy wystroju wnętrz lub mebli

Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych i firm, które poszukują oryginalnych i unikatowych elementów wystroju wnętrz lub mebli. Sprzedajemy między innymi drewno rozbiórkowe pochodzące ze starych budynków z historią. Nawet wkomponowane w nowoczesną aranżację sprawdzi się, dodając charakteru i ciepła każdemu wnętrzu. Stare deski dostępne w naszej ofercie nadają się zarówno do produkcji mebli, jak i do wykorzystania jako elementy dekoracyjne. Świetnie sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim, rustykalnym i nowoczesnym, przełamanym silnymi akcentami.

 

Do wyboru, do koloru — szerokie możliwości kolorystyczne

Dzięki własnej lakierni możemy przygotować materiał dokładnie w takim kolorze, o jakim marzysz. W naszej stolarni technologia łączy się z pasją do drewna, to tutaj powstają produkty na specjalne zamówienia naszych Klientów. Nasz zespół składa się z ludzi z pasją, wiedzą i doświadczeniem. Naszą codzienną pracę wspierają nowoczesne maszyny, które pozwalają na precyzyjną obróbkę drewna. Z kolei dostęp do lasów Roztocza sprawia, że zaopatrujemy się w wysokiej jakości surowce. 

Miejsce z duszą, w którym tworzymy dla Ciebie

Stolarnia artystyczna McKapka to miejsce z duszą, w którym wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Dzięki dużym możliwościom technologicznym jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej wymagające projekty. Skontaktuj się z nami i porozmawiaj z naszym stolarzem, który z radością pomoże Ci dobrać odpowiednie rozwiązania i rozwieje Twoje wątpliwości. Czekamy na Ciebie pod warszawskim adresem na ul. Powązkowskiej 28.