Stół z litego drewna, biurko z litego drewna — dlaczego warto?

Meble z litego drewna są trwałe i solidne, dzięki czemu będą służyć przez wiele lat. A samo drewno, jako naturalny materiał doda Twoim wnętrzom ciepła i przytulności. Pamiętaj, że stoły lub biurka z litego drewna to inwestycja na lata — zyskują na wartości wraz z upływem czasu. Znajdziesz u nas stoły i biurka wykonane z dębu, sosny, jesionu oraz olchy. Jednak na Twoje życzenie możemy stworzyć stół lub biurko z innego gatunku drewna.  

Stół z litego drewna — indywidualne podejście do każdego zamówienia

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy stworzyć mebel dopasowany do Twoich potrzeb i gustu. Oferujemy także stoły rozkładane lub z dostawkami oraz stoły z rustykalnymi krawędziami. Tworzymy także meble na specjalne zamówienie naszych Klientów, dokładnie takie, jakich nie ma nikt inny. Dzięki własnej lakierni możemy stworzyć stół dokładnie w takim kolorze, o jakim marzysz. 

Stolarstwo artystyczne to rzemiosło z duszą, które pozwala stworzyć unikatowe i niepowtarzalne meble z litego drewna. Nasza stolarnia to nowoczesne miejsce, w którym mamy duże możliwości technologiczne i dostęp do lasów Roztocza — dzięki temu możemy korzystać z najlepszych surowców. Tym, którzy szukają czegoś wyjątkowego, oferujemy możliwość stworzenia mebli na specjalne zamówienie.

Spotkajmy się w naszej stolarni i porozmawiajmy o szczegółach 

Zapraszamy Cię  do odwiedzenia naszej stolarni  w Warszawie (Powązkowska 28). Chętnie pomożemy Ci zrealizować nawet najbardziej wymagający projekt. A jeśli masz wątpliwości, z przyjemnością je rozwiejemy, udzielając fachowych porad. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych stolarzy, nie czekaj i skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zamówienia stołu drewnianego na indywidualne zamówienie w dowolnej konfiguracji. Nasze stoły są wykonane z wysokiej jakości drewna, które zostało starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić trwałość i estetykę na wiele lat. Jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zamówienie, niezależnie od wymagań dotyczących rozmiaru, kształtu czy koloru. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego zlecenia oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji oraz wyceny.