Tarcica — cięte płyty drewniane z bali i desek

Oferujemy szeroki wybór gatunków drewna, takich jak sosna, świerk, dąb, buk i inne. Nasza tarcica jest wykonana z najwyższej jakości surowców. Możliwości technologiczne pozwalają nam na wykonywanie precyzyjnych cięć, aby zapewnić Klientom idealne wymiary. 

Tarcica to idealny materiał do wykorzystania w budownictwie, stolarstwie, meblarstwie, a także w ogrodnictwie. Jej zastosowanie obejmuje wiele dziedzin i konstrukcji takich jak podłogi, schody, elementy dachowe.

Oferujemy również usługę cięcia tarcicy na wymiar, dostosowując ją do indywidualnych potrzeb naszych Klientów - dzięki własnej produkcji jesteśmy w stanie dostosować się do Twoich wymagań już na samym początku obróbki co pozwala nam szybko i sprawnie dostarczyć materiał na twoje konstrukcje.

McKapka — jesteśmy dla Ciebie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy jesteśmy w stanie dostarczyć produkty spełniające najwyższe standardy jakości. Nasz zespół składa się z doświadczonych stolarzy, którzy z chęcią udzielą Ci fachowej porady i pomogą w doborze odpowiednich produktów. Spotkajmy się w naszej warszawskiej stolarni pod adresem: Powązkowska 28. Czekamy na Ciebie z niecierpliwością!