Blat dębowy bez sęków gr. 2 cm, szer. 32 cm

🚚 Dostawa w 3-5 dni

Cena: 251,42 

Szerokość: 32 cm
Grubość: 2 cm

Pamiętaj jesteśmy producentem i mamy możliwość wykonania dowolnego przekroju i długości - docinamy na wymiar. Produkujemy również drewno klejone (lite po długości). Zapytaj o szczegóły TUTAJ

Własna lakiernia! Możliwość wybarwienia na dowolny kolor i zabezpieczenia impregnatem, olejem lub lakierem. Zapraszamy do KONTAKTU

Blat dębowy bez sęków 2 cm – szeroki blat z naturalnego dębu klasy A

Blat dębowy bez sęków o grubości 2 cm i szerokości 30 cm to solidny, starannie selekcjonowany element z litego drewna dębowego, wyróżniający się jednolitą strukturą i eleganckim rysunkiem słojów. Dzięki braku sęków, pęknięć i przebarwień prezentuje się wyjątkowo estetycznie, stanowiąc doskonały wybór do wnętrz, w których liczy się perfekcyjne wykończenie i naturalny charakter materiału.

Blat z litego drewna dębowego – trwałość i styl w każdym detalu

Blat wykonany z długich lameli klejonych na szerokość charakteryzuje się wysoką stabilnością wymiarową oraz odpornością na odkształcenia. Grubość 2 cm zapewnia lekkość i łatwość montażu, a przy tym wystarczającą sztywność do zastosowań w kuchni, łazience, salonie czy pracowni. Szerokość 30 cm pozwala uzyskać efekt bardziej masywnego i eleganckiego blatu, idealnego na półki, stoły lub wyspy kuchenne.
Każdy blat jest starannie szlifowany i przygotowany do indywidualnego wykończenia – na życzenie oferujemy:

  • precyzyjne frezowanie krawędzi,
  • wycięcia pod zlew, płytę grzewczą lub baterię,
  • zabezpieczenie powierzchni olejem, lakierem lub woskiem w wybranym odcieniu.

Zamów blat dębowy bez sęków na wymiar bezpośrednio u producenta.
Zobacz również pełną ofertę blatów drewnianych na wymiar – znajdziesz tam różne gatunki i wykończenia.

Waga Brak danych
Wymiary 32 × 2 cm
Długość [cm]

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Typ produktu:
Blat drewniany
Materiał:
Drewno dębowe, krajowe
Rodzaj klejenia:
Lite lamele, bez łączenia na długości
Kolor:
Dąb naturalny
Klasa:
AB – jednostronnie bez sęków *
Wykończenie:
Surowy, bez malowania
Wykończenie krawędzi:
Proste (nie ostre)
Wilgotność:
~ 8%–12%
Zastosowanie:
Do użytku wewnętrznego i zewnętrznego *
Marka:
MCKAPKA

* Klasa AB

Strona A: Bez sęków; dopuszczalne są jedynie pojedyncze jasne sęki „igiełkowe”.

Strona B: Dopuszczalne sęki i inne naturalne cechy drewna typowe dla danej klasy.

* Do zastosowania zewnętrznego:

Wymaga impregnacji i malowania produktami odpowiednio dobranymi do warunków zewnętrznych.