Deski strugane, deski suche — szeroki wybór rodzajów i grubości

Deski strugane to jeden z podstawowych elementów wykorzystywanych w różnego rodzaju inwestycjach, w których zastosowanie ma drewno. Można je wykorzystać m.in. na półki, regały, balkony, płoty, czy podłogi. W naszej stolarni znajdziesz wiele rodzajów desek struganych zarówno z sękami, jak i bez sęków.  

Wszystkie deski produkujemy z wysokiej jakości drewna, o grubości od 15 mm do 40 mm. Posiadamy
w stałej sprzedaży szereg gotowych desek struganych z drewna sosnowego, dębowego, jesionowego, bukowego i olchowego. Jednak całość naszych usług dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.


Strugane deski docinane na wymiar
Nasza stolarnia oferuje usługę docinania desek na wymiary potrzebne do konkretnego projektu. Wychodzimy na przeciw nawet najbardziej wymagającym Klientom. Jesteśmy otwarci na wyzwania i nowe okazje do rozwoju. Jeżeli masz projekt, który od dłuższego czasu chodzi Ci po głowie, a potrzebujesz desek konstrukcyjnych — koniecznie skontaktuj się z nami i sprawdź, w jaki sposób możemy Ci pomóc.

Doradztwo i fachowa pomoc

Zapraszamy do naszego składu drewna i stolarni przy ul. Powązkowska 28 – chętnie doradzimy i podpowiemy jakie deski będą idealne do Twojego projektu. Mamy bogate doświadczenie i znamy się na drewnie, dlatego jesteśmy w stanie pomóc w doborze odpowiednich desek struganych do Twoich potrzeb. Zapoznaj się z całością naszej ofery, z radością poszerzymy zakres współpracy i wesprzemy Cię w realizacji celów.

WAŻNE !

Pamiętaj! Jako producent drewnianych desek jesteśmy w stanie przygotować deski o dowolnej grubości i szerokości. Jeżeli nie znalazłeś w tabeli odpowiedniego wymiaru czy gatunku drewna zapraszamy do KONTAKTU. Potrzebujesz większej ilości desek do swojego projektu lub jesteś wykonawcą, projektantem, handlowcem – zapytaj o CENY HURTOWE.
•  Własna lakiernia! Zabezpieczamy blaty lakierami i olejami najwyższej jakości na dowolny kolor.