Kantówka 2×2 cm heblowana strugana sosna sęk
Cena: 5,70 zł
Pamiętaj jesteśmy producentem i mamy możliwość wykonania dowolnego przekroju i długości - docinamy na wymiar. Produkujemy również drewno klejone (lite po długości). Zapytaj o szczegóły TUTAJ
Własna lakiernia! Możliwość wybarwienia na dowolny kolor i zabezpieczenia impregnatem, olejem lub lakierem. Zapraszamy do KONTAKTU
Kantówka sosnowa 2×2 cm heblowana – drobny, precyzyjny element z drewna klasy AB z naturalnymi sękami
Kantówka drewniana sosnowa o wymiarach 2×2 cm to niewielki, lecz wyjątkowo precyzyjny element wykonany z litego drewna sosnowego klasy AB. Naturalne sęki i subtelny rysunek słojów nadają jej autentyczny, ciepły wygląd, a dokładne czterostronne struganie i heblowanie gwarantuje gładką, estetyczną powierzchnię.
Kantówka 2×2 cm idealnie sprawdza się w drobnych pracach stolarskich, przy tworzeniu ramek, makiet, dekoracji, wykończeń mebli, modeli czy elementów scenograficznych. To materiał ceniony przez stolarzy, majsterkowiczów i projektantów za łatwość obróbki oraz naturalny urok drewna.
Drewno sosnowe klasy AB – naturalna estetyka i stabilność w najmniejszym formacie
Każda kantówka wykonana jest z suszonego komorowo drewna sosnowego, co zapewnia odporność na paczenie, pękanie i zmiany wymiarowe. Klasa AB gwarantuje wysoką jakość – drewno posiada naturalne sęki i drobne różnice barw, które podkreślają jego naturalny charakter.
Na zamówienie oferujemy:
- docinanie kantówek na wymiar,
- fazowanie lub zaokrąglanie krawędzi,
- impregnację ciśnieniową lub powierzchniową.
Zamów kantówkę drewnianą sosnową 2×2 cm bezpośrednio u producenta.
Zobacz również pełną ofertę kantówek i legarów drewnianych – znajdziesz tam różne przekroje i gatunki drewna.
| Waga | Brak danych |
|---|---|
| Wymiary | 2 × 2 cm |
| Długość [cm] |
Kantówka drewniana
Sosna sęk
100% lite drewno, bez łączeń
Sosna naturalna
Klasa AB
Suche, strugana 4-stronnie
Do kantu (ostre)
~ 8%–12%
Do użytku wewnętrznego i zewnętrznego *
MCKAPKA
Kantówka sucha - w wyniku procesu suszenia na powierzchni drewna mogą występować naturalne, wzdłużne pęknięcia, które nie wpływają na parametry wytrzymałościowe materiału.
Do zastosowania zewnętrznego:
W celu wydłużenia żywotności i lepszego zabezpieczenia zalecana jest dodatkowa impregnacja.













