Deska 15×3 cm heblowana strugana Sosna sęk
Cena: 32,25 zł
Pamiętaj jesteśmy producentem i mamy możliwość wykonania dowolnego przekroju i długości - docinamy na wymiar. Produkujemy również drewno klejone (lite po długości). Zapytaj o szczegóły TUTAJ
Własna lakiernia! Możliwość wybarwienia na dowolny kolor i zabezpieczenia impregnatem, olejem lub lakierem. Zapraszamy do KONTAKTU
Deska sosnowa 15×3 cm heblowana – solidna i estetyczna deska z litego drewna klasy AB z sękami
Deska drewniana sosnowa o wymiarach 15×3 cm to wysokiej jakości element wykonany z litego drewna klasy AB. Widoczne sęki oraz naturalne usłojenie nadają jej niepowtarzalny charakter, a staranne czterostronne struganie i heblowanie zapewnia gładką powierzchnię, gotową do dalszego wykończenia – malowania, olejowania lub lakierowania.
Deska 15×3 cm świetnie sprawdza się w meblarstwie, stolarskich konstrukcjach, zabudowach, półkach, boazeriach i dekoracjach ściennych. Jest stabilna, wytrzymała i łatwa w obróbce, dlatego doskonale łączy estetykę z funkcjonalnością.
Drewno sosnowe klasy AB – trwałość, naturalne piękno i precyzyjna obróbka
Każda deska powstaje z suszonego komorowo drewna sosnowego, dzięki czemu jest odporna na paczenie, pękanie i zmiany wilgotności. Klasa AB gwarantuje wysoką jakość – drewno posiada naturalne sęki i delikatne różnice kolorystyczne, które podkreślają jego autentyczny wygląd i naturalne ciepło.
Na zamówienie oferujemy:
- docinanie desek na wymiar,
- fazowanie lub zaokrąglanie krawędzi,
- impregnację olejem, woskiem lub lakierem.
Zamów deskę sosnową heblowaną 15×3 cm bezpośrednio u producenta.
Zobacz również pełną ofertę desek struganych i heblowanych – znajdziesz tam różne gatunki, grubości i wykończenia.
| Waga | Brak danych |
|---|---|
| Wymiary | 15 × 3 cm |
| Długość [cm] |
Deska drewniana
Sosna sęk
100% lite drewno, bez łączeń
Sosna naturalna
Klasa AB
Suche, heblowane
Do kantu (ostre)
~ 8%–12%
Do użytku wewnętrznego i zewnętrznego *
MCKAPKA
Deska sucha - w wyniku procesu suszenia na powierzchni drewna mogą występować naturalne, wzdłużne pęknięcia, które nie wpływają na parametry wytrzymałościowe materiału.
Do zastosowania zewnętrznego:
W celu wydłużenia żywotności i lepszego zabezpieczenia zalecana jest dodatkowa impregnacja.














