Parapety drewniane — Twoje marzenia w drewnie najwyższej jakości

Nasze parapety drewniane  wykonujemy wyłącznie z najwyższej jakości drewna, co zapewnia ich trwałość i odporność na uszkodzenia. Oferujemy różne gatunki drewna, takie jak:

  • dąb, 
  • jesion,
  • buk,
  • olcha, 
  • sosna. 

Nie boimy się sięgać również po drewno egzotyczne, a także po inne gatunki drewna zaproponowane przez naszych Klientów. Każdy rodzaj drewna charakteryzuje się unikalnymi walorami estetycznymi i właściwościami fizycznymi. A na drewnie znamy się jak mało kto, więc z przyjemnością doradzimy Ci odpowiedni materiał. 

 

Parapety drewniane wewnętrzne — tworzymy specjalnie dla Ciebie

Zamówisz u nas parapety dąb/jesion/sosna/olcha i wiele innych — nie tylko

w typowych wymiarach. Realizujemy również indywidualne, mocno spersonalizowane zamówienia. Dzięki temu każdy Klient może poczuć się wyjątkowo i wybrać parapet dopasowany do własnych potrzeb i preferencji. Chodzi Ci po głowie konkretny gatunek drewna? Powiedz tylko słowo,
a stworzymy dokładnie taki parapet, o jakim marzysz.

Parapety drewniane — do wyboru do koloru

Co to znaczy, że zrobimy dokładnie taki parapet, o jakim marzysz? Możesz wybrać rodzaj drewna, wymiar, ale również kolor. Dzięki własnej lakierni możemy stworzyć dla Ciebie drewniany parapet w dowolnym, wybranym przez Ciebie kolorze. Nie ogranicza nasz również kształt. Możemy stworzyć parapet do kantu, zaokrąglony, a nawet nakładkę na stary parapet. Jeśli masz próbkę lub zdjęcie wymarzonego koloru, zapraszamy z nim do naszej stolarni. Znajdziesz nas pod adresem ul. Powązkowska 28, Warszawa. Czekamy na Ciebie z niecierpliwością!

Pamiętaj! Dzięki własnej lakierni możemy nadać Twoim parapetom, a także innym elementom drewnianym, wyjątkowego koloru. Bogaty asortyment kolorów i możliwość dobrania koloru pod próbkę przyniesioną przez Klienta sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić pragnienia nawet najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy dla Ciebie, do wyboru, do koloru!