Stolik kawowy z litego drewna — dlaczego warto?

Kawa lub herbata smakuje na takim stole zupełnie inaczej. Meble z litego drewna są trwałe i solidne, dzięki czemu będą służyć przez wiele lat. A samo drewno, jako naturalny materiał doda Twoim wnętrzom ciepła i przytulności. Pamiętaj, że stolik kawowy z litego drewna to inwestycja na lata — zyskuje na wartości wraz z upływem czasu. Znajdziesz u nas nie tylko stoliki kawowe, ale również stoły i biurka wykonane z dębu, sosny, jesionu oraz olchy. Jednak na Twoje życzenie możemy stworzyć dokładnie taki stolik kawowy, o jakim marzysz.

Stoliki kawowe z litego drewna — indywidualne podejście do każdego zamówienia

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy stworzyć mebel dopasowany do Twoich potrzeb i gustu. Oferujemy także stoły do jadalni rozkładane lub z dostawkami oraz stoły z rustykalnymi krawędziami. Tworzymy także meble na specjalne zamówienie naszych Klientów, dokładnie takie, jakich nie ma nikt inny. Dzięki własnej lakierni możemy stworzyć stół dokładnie w takim kolorze, o jakim marzysz. 

Stolarstwo artystyczne to rzemiosło z duszą, które pozwala stworzyć unikatowe i niepowtarzalne meble z litego drewna. Nasza stolarnia to nowoczesne miejsce, w którym mamy duże możliwości technologiczne i dostęp do lasów Roztocza — dzięki temu możemy korzystać z najlepszych surowców. Tym, którzy szukają czegoś wyjątkowego, oferujemy możliwość stworzenia mebli na specjalne zamówienie - zapraszamy do kontaktu.

Spotkajmy się w naszej stolarni i porozmawiajmy o szczegółach

Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej stolarni w Warszawie (Powązkowska 28). Chętnie pomożemy Ci zrealizować nawet najbardziej wymagający projekt. A jeśli masz wątpliwości, z przyjemnością je rozwiejemy, udzielając fachowych porad. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych stolarzy.