Czarne dębowe deski  — na czym polega moc czarnego dębu?

Czarne dębowe deski to doskonały element dekoracji wnętrz. Charakteryzują się eleganckim, ciemnym kolorem i wyjątkową trwałością. Są odporne zarówno na zabrudzenia, jak i na uszkodzenia. A ich piękno zachwyca nawet po wielu latach!

Czarny dąb charakteryzuje się ciemnym, głębokim kolorem i unikalnymi słojami. Jest toi gatunek drewna o bardzo wysokiej trwałości. Jego zachwycający wygląd sprawia, że bywa często wykorzystywany do produkcji mebli, podłóg, a także do rozmaitych dekoracji. Czarny dąb jest bardzo odporny na wilgoć, co czyni go atrakcyjnym surowcem do wykorzystania również w kuchniach i łazienkach. Jest to twarde drewno, trudne i wymagające w obróbce — a w naszej stolarni z przyjemnością i precyzją podejmujemy się tego typu wyzwań. 

Meble z litego drewna, czarny dąb —  fachowa obsługa i wysoka jakość wykonania

Stolarnia artystyczna McKapka to miejsce z duszą, w którym wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Dzięki dużym możliwościom technologicznym jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej wymagające projekty. Nasz zespół tworzą profesjonaliści, u których wiedza łączy się z doświadczeniem. Skontaktuj się z nami i porozmawiaj z naszym stolarzem, który z radością pomoże Ci dobrać odpowiednie rozwiązania i rozwieje Twoje wątpliwości. Czekamy na Ciebie pod warszawskim adresem na ul. Powązkowskiej 28


Stolarstwo artystyczne McKapka — technologia łączy się z duszą
Stolarstwo artystyczne to rzemiosło z duszą, które pozwala stworzyć unikatowe i niepowtarzalne meble z litego drewna. Nasza stolarnia to nowoczesne miejsce, w którym mamy duże możliwości technologiczne i dostęp do lasów Roztocza — dzięki temu możemy korzystać z najlepszych surowców. Tym, którzy szukają czegoś wyjątkowego, oferujemy możliwość stworzenia mebli na specjalne zamówienie.