Dołącz do najlepszych – współpracujących z McKapka

Jako koneserzy drewna, pasjonaci detalu i, nie będziemy fałszywie skromni, wybitni stolarze, cenimy współpracę z prawdziwymi fachowcami w naszej branży.

Jeżeli jesteś architektem lub właścicielem biura projektowego, dekoratorem bądź stylistą zajmującym się aranżacją wnętrz, zapraszamy do kontaktu.

Dołącz do grona profesjonalistów i pasjonatów, z którymi współpracujemy!

Materiały do pobrania

[xyz-ips snippet=”Materialy”]

Współpraca z McKapka to pełen profesjonalizm

Konkretne doradztwo

Ułatwiamy wybór, selekcjonujemy wszystkie produkty i minimalizujemy ryzyko pomyłki, dzięki czemu decyzja – Twoja lub inwestora będzie zawsze właściwa.

Otwarta i jasna komunikacja na każdym etapie projektu

W rozmowach z Tobą nie używamy branżowych słów, by podkreślić swój profesjonalizm, i nie unikamy odpowiedzi, chowając się za tajemnice „know how”. Nie musimy. Rozmawiamy otwarcie, tłumaczymy wszystkie zagadnienia i odpowiadamy wprost na wszystkie pytania.

Wsparcie w procesach logistyki i montażu

Współpraca ma dla nas szerszy wymiar niż tylko wykonanie projektu. Współdziałamy z Tobą w zakresie bezpiecznej i terminowej logistyki oraz precyzyjnej realizacji technicznej nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

Gwarancja na wszystkie produkty

Jesteśmy w pełni odpowiedzialni za najwyższej jakości surowiec, projekt i produkcję naszych mebli. Chronimy i dbamy o drewno, tak by służyło przez lata.

Pobierz katalog 2020

Katalog