Deska podłogowa czy parkiet drewniany? Atrakcyjna cena i wysoka jakość

Nasze produkty cechują się nie tylko wysoką jakością, ale również atrakcyjną ceną. Dzięki temu idealnie dopasują się one do potrzeb i możliwości finansowych  każdego Klienta. Warto również wspomnieć, że posiadamy własną lakiernię, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Ci dokładnie takie kolory produktów, o jakich marzysz. Wszystkie elementy znajdujące się w naszej ofercie jesteśmy w stanie spersonalizować i dopasować do indywidualnych projektów naszych Klientów.

Deska podłogowa — zmień wygląd swojego domu, mieszkania lub tarasu
Deska podłogowa to jeden z najważniejszych elementów wykończenia wnętrza. Jest jak kropka nad “i” każdego projektu.  To ona decyduje o elegancji i komforcie pomieszczeń — a decydując się na podłogę z litego drewna, stąpając po niej, niewątpliwie poczujesz moc natury. Jeśli chcesz odmienić wygląd swojego domu, mieszkania lub tarasu, z przyjemnością Ci pomożemy. Deska podłogowa z drewna naturalnego nada pomieszczeniom ciepły i przytulny charakter, a jednocześnie będzie trwałością i łatwością w utrzymaniu czystości. 

Bogata i elastyczna oferta dopasowana do Ciebie

Nasza oferta jest bardzo bogata i elastyczna, dzięki zasobom technologicznym. Posiadamy szeroki wybór różnych rodzajów drewna, a także różnego rodzaju wykończeń. Dzięki temu każdy znajdzie u nas coś dla siebie. A może już masz jakiś projekt? Obawiasz się jednak, że jest zbyt odważny lub niemożliwy do wykonania? Przyjdź do nas, porozmawiajmy i sprawdźmy, jak możemy Ci pomóc. 

Nasz stolarz z przyjemnością udzieli Ci fachowej porady, a także pomoże dobrać materiał do Twojego projektu, mając na uwadze fizyczne właściwości drewna. Zapraszamy Cię  do odwiedzenia naszego składu drewna w Warszawie (Powązkowska 28). Chętnie pomożemy Ci zrealizować nawet najbardziej wymagajacy projekt.