Drewno konstrukcyjne z myślą o Twoich projektach

W naszej stolarni znajdziesz szeroki wybór produktów takich jak odpowiednie do różnych zastosowań drewno konstrukcyjne,. Wśród naszych produktów znajdziesz: 

  • Belki drewniane — idealne do budowy stropów, więźby dachowej, ścian szkieletowych, płyt gęstożebrowych.
  • Krawędziaki — doskonałe do produkcji elementów konstrukcyjnych, takich jak podłogi, ściany, dachy czy schody.
  • Deski konstrukcyjne — idealne do budowy ścian, podłóg, suchej zabudowy, płyt gęstożebrowych.
  • Kłody drewniane — doskonałe do budowy fundamentów, stropów, ścian szkieletowych, podłóg.

 Stolarnia McKapka — jesteśmy dla Ciebie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy jesteśmy w stanie dostarczyć produkty spełniające najwyższe standardy jakości. Nasz zespół składa się z doświadczonych stolarzy, którzy z chęcią udzielą Ci fachowej porady i pomogą w doborze odpowiednich produktów. Spotkajmy się w naszej warszawskiej stolarni pod adresem: Powązkowska 28.

Produkty drewniane z surowca najlepszej jakości

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane z najwyższej jakości drewna, co gwarantuje ich trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Dostęp do lasów Roztocza sprawia, że możemy korzystać ze sprawdzonych surowców. Korzystamy z dębu, sosny, buku, jesionu, a także z innych gatunków drewna. Oferujemy również usługę cięcia i transportu drewna na miejsce budowy. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni rodzaj drewna do Twoich potrzeb. 

Swoją ofertę aktualizujemy na bieżąco, dostosowując ją do naszych Klientów. Nowoczesna stolarnia, własna lakiernia i dostęp do lasów Roztocza, dają nam duże możliwości zarówno w zakresie dostępu do różnorodnego materiału, jak i w kwestii dopasowywania produktów do nawet najbardziej wymagających Klientów. Niezależnie od rodzaju zlecenia, troszczymy się o najmniejsze detale.