Drewno stolarskie z myślą o Tobie

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane z najwyższej jakości drewna, co gwarantuje ich trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Dostęp do lasów Roztocza sprawia, że możemy korzystać ze sprawdzonych surowców. Korzystamy z dębu, sosny, buku, jesionu, a także z innych gatunków drewna. Oferujemy również usługę cięcia i transportu drewna na miejsce budowy. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni rodzaj drewna do Twoich potrzeb. 

Swoją ofertę aktualizujemy na bieżąco, dostosowując ją do naszych Klientów. Nowoczesna stolarnia, własna lakiernia i dostęp do lasów Roztocza, dają nam duże możliwości zarówno w zakresie dostępu do różnorodnego materiału, jak i w kwestii dopasowywania produktów do nawet najbardziej wymagających Klientów. Niezależnie od rodzaju zlecenia, troszczymy się o najmniejsze detale.

 

Stolarnia McKapka — jesteśmy dla Ciebie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy jesteśmy w stanie dostarczyć produkty spełniające najwyższe standardy jakości. Nasz zespół składa się z doświadczonych stolarzy, którzy z chęcią udzielą Ci fachowej porady i pomogą w doborze odpowiednich produktów. Spotkajmy się w naszej warszawskiej stolarni pod adresem: Powązkowska 28.