Impregnacja drewna — czemu to takie ważne?

Impregnacja drewna pozwala na ochronę drewnianych mebli, elementów i produktów drewnianych przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych. Zaimpregnowane drewno jest skutecznie chronione przed wilgocią, deszczem oraz mrozem. Impregnacja drewna chroni także przed pleśnią, innego rodzaju grzybami oraz przed insektami. Jest to proces, który realnie wydłuża żywotność mebli z litego drewna oraz innych elementów drewnianych. 

Warto wiedzieć również, że zaimpregnowane drewno jest bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne i utrzymuje elegancki wygląd przez długie lata. Pamiętaj, że impregnację drewna warto przeprowadzać co jakiś czas, aby zapewnić trwałość i funkcjonalność mebli z litego drewna. W stolarni McKapka z przyjemnością przeprowadzimy ten proces za Ciebie i zadbamy o przedłużenie życia Twoich mebli.

Niepowtarzalny kolor mebli z litego drewna — to możliwe!

Jeśli szukasz mebli z litego drewna w niepowtarzalnym kolorze, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Dzięki własnej lakierni możemy nadać Twoim meblom, a także elementom drewnianym, wyjątkowego koloru. Bogaty asortyment kolorów i możliwość dobrania koloru pod próbkę przyniesioną przez Klienta sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić pragnienia nawet najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy dla Ciebie, do wyboru, do koloru — pozwól nam stworzyć meble Twoich marzeń i odświeżyć meble, które posiadasz.

Powązkowska 28 — czekamy na Ciebie

Znajdziesz nas w stolarni pod warszawskim adresem, na ul. Powązkowskiej 28. Jeśli masz własny pomysł, dysponujesz projektem lub jesteś w trakcie tworzenia go, zapraszamy Cię serdecznie. Nasi stolarze z przyjemnością wesprą Cię swoją wiedzą i doświadczeniem, rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą Ci dobrać rozwiązania adekwatne do celów i fizycznych właściwości drewna.