Kantówki strugane sosna — kantówki konstrukcyjne

Znajdziesz u nas kantówki oraz legary strugane z drewna sosnowego i dębowego — to elementy znajdujące się w stałej sprzedaży. Na zamówienie możemy wykonać kantówki konstrukcyjne z innych gatunków drewna. Mamy szeroki przekrój rozmiarów od 15x14 mm do 140x140 mm. Wszystkie nasze krawędziaki są poddawane procesowi suszenia oraz obróbce strugania, co gwarantuje najwyższą jakość wyrobu.

Kantówki konstrukcyjne - zastosowanie

Suche kantówki można stosować niemal bez ograniczeń na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Z uwagi na jakość i staranność wykonania cechują się one trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Swoją ofertę maksymalnie dopasowujemy do Klienta, a dzięki własnej lakierni mamy możliwość malowania oraz impregnowania pod dowolny kolor. A to znaczy, że jesteśmy w stanie przygotować dokładnie taki kolor, jakiego potrzebujesz. 

W pełni wyposażona stolarania — jesteśmy dla Ciebie

Własna stolarnia przy ul. Powązkowskiej 28 umożliwia nam docinanie kantówek, legarów na wymiar z dużą dokładnością. Docinamy na miejscu również powierzony materiał. Spotkajmy się w największym składzie drewna w Warszawie i sprawdźmy, co możemy dla Ciebie zrobić. Jeśli potrzebujesz fachowej porady, nasz stolarz z przyjemnością takiej udzieli. Znamy się na drewnie i z przyjemnością dzielimy się wiedzą, doradzając naszym Klientom najlepsze i optymalne rozwiązania. Biorąc pod uwagę fizyczne właściwości konkretnych rodzajów drewna i ich zastosowanie.
Zapraszamy do kontaktu!

WAŻNE !

Pamiętaj! Jako producent  możemy przygotować kantówki o dowolnym przekroju i długości. Jeżeli nie znalazłeś w tabeli swojego rozmiaru czy gatunku drewna zapraszamy do KONTAKTU. Potrzebujesz większej ilości drewnianych kantówek do swojego projektu lub jesteś wykonawcą, projektantem, handlowcem – zapytaj o CENY HURTOWE.
•  Własna lakiernia! Zabezpieczamy blaty lakierami i olejami najwyższej jakości na dowolny kolor.