Listwy przypodłogowe drewniane — bogata oferta dla Ciebie

W asortymencie naszej stolarni znajduje się także bogata oferta listew wykończeniowych. Posiadamy szeroki wybór listew przypodłogowych, ćwierćwałków, cokołów, znajdziesz u nas listwy przypodłogowe ale i również listwy profilowane. Atrakcyjna cena i wysoka jakość spotykają się w naszych produktach, dzięki czemu każdy Klient znajdzie u nas coś dla siebie. Wychodzimy naprzeciw nawet najbardziej wymagającym i ekstrawaganckim potrzebom naszych Klientów. Nie ogranicza nas ani kształt, ani wymiar, ani kolor produktów.

Listwy przypodłogowe — eleganckie wykończenie wnętrza

Eleganckie drewniane listwy przypodłogowe dodadzą niepowtarzalnego charakteru Twoim wnętrzom. W ten sposób pomieszczenie nabierze wyjątkowego stylu,  elegancji i charakteru. A naturalne drewno sprawi, że poczujesz moc natury w każdym kącie swojego domu lub mieszkania. Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów prywatnych, jak i firm oraz instytucji. Wspieramy zarówno induywidualne projekty, jak i duże inwestycje. Możesz dobrać rodzaj drewna do projektu, który zamierzasz zrealizować. Oprócz oferty stałej, przygotowujemy elementy konstrukcyjne na specjalne zamówienie naszych Klientów.

Wymagające wzory? Żaden problem

W naszej stolarni mamy możliwość wykonania nawet najbardziej wymagającego projektu. Dorabiamy listwy wg otrzymanych rysunków/wzorów – dzięki własnej produkcji mamy możliwość spełnienia nawet najbardziej wymagających i skomplikowanych  oczekiwań naszych Klientów. Zachęcamy do kontaktu i współpracy. 

Zapraszamy Cię  do odwiedzenia naszej stolarni  w Warszawie (Powązkowska 28). Chętnie pomożemy Ci zrealizować nawet najbardziej wymagajacy projekt. A jeśli masz wątpliwości, z przyjemnością je rozwiejemy, udzielając fachowych porad. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszego stolarza.