Drewniane listwy wykończeniowe — Skład drewna McKapka 

Skład drewna McKapka znajdziesz drewniane listwy wykończeniowe. Nasza oferta obejmuje szereg różnych rodzajów drewna, w tym listwy:

  • sosnowe,
  • dębowe,
  • jesionowe,
  • olchowe,
    i wiele innych. 

Na co dzień wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów, dopasowując naszą ofertę do potrzeb. Jezeli interesują Cię listwy wykończeniowe z konkretnym rodzajem drewna, wystarczy, że skontakujesz się z nami i złożysz zamówienie. W naszych produktach wysoka jakość i atrakcyjna cena tworzą zgrany duet, dzięki temu każdy Klient znajdzie tutaj coś dla siebie.

Posiadamy również własną lakiernię dzięki czemu możemy odpowiednio zabezpieczyć zakupione listwy oraz nadać im wybranego koloru. 

Nasza oferta jest elastyczna, dostosowując się do oczekiwań Klientów. Jeśli szukasz listew wykończeniowych z konkretnego rodzaju drewna, skontaktuj się z nami i złożysz zamówienie. Nasze produkty łączą wysoką jakość z atrakcyjną ceną, zapewniając każdemu Klientowi wybór spełniający jego potrzeby.

Dzięki posiadanej lakierni, gwarantujemy ochronę i odpowiedni kolor zakupionym listwom. To kolejny sposób, w jaki dbamy o zadowolenie naszych Klientów.

 

Wymagające wzory? Żaden problem

W naszej stolarni mamy możliwość wykonania nawet najbardziej wymagającego projektu. Dorabiamy listwy wg otrzymanych rysunków/wzorów – dzięki własnej produkcji mamy możliwość spełnienia nawet najbardziej wymagających i skomplikowanych  oczekiwań naszych Klientów. Zachęcamy do kontaktu i współpracy. 

Zapraszamy Cię  do odwiedzenia naszej stolarni  w Warszawie (Powązkowska 28). Chętnie pomożemy Ci zrealizować nawet najbardziej wymagający projekt. A jeśli masz wątpliwości, z przyjemnością je rozwiejemy, udzielając fachowych porad. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszego stolarza.