Renowacja mebli — nadamy Twoim meblom świeżości 

W naszej stolarni jesteśmy w stanie wyczarować wszystko, o czym marzą nasi Klienci. Nowoczesna, odpowiednio wyposażona stolarnia wspaniale łączy się z wiedzą i doświadczeniem naszych stolarzy. Możliwości dostarcza również dostęp do lasów Roztocza. Z kolei własna lakiernia umożliwia nadanie meblom dokładnie takich kolorów, o jakich marzą nasi Klienci. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom i pragnieniom. Jeśli chcesz odświeżyć swoje meble lub zmienić ich wygląd, renowacja mebli w naszej firmie jest dla Ciebie.

Naprawa mebli drewnianych i dorabianie brakujących elementów

Zajmujemy się nie tylko produkcją własnym mebli i renowacją, ale również naprawami. Naprawiamy krzesła drewniane, meble z litego drewna i dorabiamy brakujące elementy do mebli według starego wzoru. Skomplikowane wzory cokołu, listwy dekoracyjnej, czy opaski drzwiowej nie są dla nas żadnym problemem — mamy możliwości wykonania nawet najbardziej skomplikowanych frezów. Z przyjemnością przywrócimy Twoim meblom ich naturalne piękno i uzupełnimy braki, które powstały przez lata użytkowania. 

Miejsce z duszą, w którym przywracamy żywotność mebli

Stolarnia artystyczna McKapka to miejsce z duszą, w którym wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Dzięki dużym możliwościom technologicznym jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej wymagające projekty. Nasz zespół tworzą profesjonaliści, u których wiedza łączy się z doświadczeniem. Skontaktuj się z nami i porozmawiaj z naszym stolarzem, który z radością pomoże Ci dobrać odpowiednie rozwiązania i rozwieje Twoje wątpliwości. Czekamy na Ciebie pod warszawskim adresem na ul. Powązkowskiej 28.