Schody drewniane do samodzielnego montażu        i nie tylko…

Drewno w pomieszczeniach nadaje charakteru, a jednocześnie pozwala wprowadzić naturalne elementy do wnętrz. Drewniane schody to doskonały sposób na to, aby w prosty sposób odmienić swój dom i wpleść w niego ducha natury. W naszej stolarni zamówisz: 

  • stopnie na schody drewniane
  • stopnice drewniane
  • stopnie i podstopnie drewniane
  • stopnice na schody drewniane

Stopnie dębowe czy stopnie sosnowe? A może jeszcze inne? Wykonujemy schody drewniane z różnych rodzajów drewna. A może masz już własną wizję, którą chcesz zrealizować? Dajemy naszym Klientom szerokie możliwości, jeśli chodzi o personalizację i dopasowywanie produktów do nawet najbardziej zindywidualizowanych potrzeb.

Schody drewniane na wymiar — przytulne i komfortowe

Drewniane schody sprawią, że pomieszczenie stanie się bardziej przytulne, a przebywanie w nim komfortowe. Jako profesjonalna stolarnia, jesteśmy w stanie spełnić potrzeby nawet naszych najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu każde schody będą dopasowane do stylu
i potrzeb mieszkania czy domu.

Oferujemy różne rodzaje drewna, a dzięki własnej lakierni — jesteśmy w stanie tworzyć zindywidualizowane projekty kolorystyczne, w pełni dopasowane do Twoich potrzeb. Ogranicza nas tylko i wyłącznie wyobraźnia. 

Twoje schody drewniane — gwarancja jakości i satysfakcji

Wybierając naszą stolarnię w Warszawie, możesz być pewien w pełni satysfakcjonującego efektu. Dbamy by zarówno materiał, jak i wykonanie zapewniały długoletnią trwałość produktu. Udzielamy naszym Klientom specjalistycznych porad i podpowiadamy jak dbać o produkty z litego drewna, aby jak najdłużej zachowały swój wygląd i trwałość. Skontaktuj się z nami i odwiedź naszą stolarnię pod warszawskim adresem: Powązkowska 28. Czekamy na Ciebie z niecierpliwością!

Pomiar i montaż drewnianych schodów — w tym także możemy Ci pomóc!

Zajmujemy się nie tylko produkcją ale i montażem schodów drewnianych na terenie całego kraju. Nasze schody są wykonane z wysokiej jakości drewna, które gwarantuje trwałość oraz estetyczny wygląd. Nasza firma posiada doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy zapewnią Państwu profesjonalny montaż schodów drewnianych. Montujemy schody w domach jednorodzinnych, budynkach użyteczności publicznej, a także w mieszkaniach.

Gwarantujemy wysoką jakość wykonania, terminowość oraz konkurencyjne ceny. Zapewniamy kompleksowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego rodzaju drewna oraz projektowania schodów. Kontaktując się z nami, otrzymają Państwo indywidualną wycenę oraz doradztwo przy wyborze schodów odpowiednich dla Państwa potrzeb.