Stopnie drewniane na wymiar —  wysoka jakość i solidna konstrukcja

Stopnie drewniane na wymiar wykonujemy z najwyższej jakości materiałów, a te charakteryzują się wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia. Wszystkie elementy starannie dobieramy i pilnujemy tego, aby proces twórczy przebiegał zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Dzięki temu tworzymy dla naszych Klientów solidne stopnie drewniane na schody, które są trwałe i odporne na codzienne użytkowanie. Solidna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo i pozwala na stawianie pewnych kroków, a także zwiększa żywotność stopni.

Stopnie dębowe i nie tylko… Spersonalizuj swoje zamówienie!

Oferujemy szerokie możliwości personalizacji zamówień, dzięki czemu każdy Klient może uzyskać produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb i preferencji. Możesz wybrać:

 

  • rodzaj drewna — oferujemy różne gatunki drewna, takie jak dąb, sosna, orzech, jesion i inne. Każdy gatunek charakteryzuje się unikalnymi walorami estetycznymi i właściwościami fizycznymi.
  • wybór koloru —  dzięki własnej lakierni, mamy możliwość przygotowania drewnianych stopni w każdym odcieniu nawet pod indywidualne zamówienia.
  • wybór faktury —  oferujemy różne faktury drewna, od gładkich i jednolitych po postarzane i naturalnie wyglądające.
  • wybór wykończenia —  krawędzie delikatne lub mocno zaoblone, proste ścięcia lub dokładne promienie, wspólnie możemy ustalić każdy szczegół.

    Dzięki opcjom personalizacji zamówisz u nas dokładnie takie stopnie drewniane, o jakich marzysz! 

Stopnie na wymiar specjalnie dla Ciebie 

Wybierając naszą stolarnię, zyskujesz pewność i gwarancję rzetelnej realizacji zamówienia, jak i niepowtarzalny wygląd drewnianych stopni. Możemy wykonać dla Ciebie nawet najbardziej zindywidualizowane projekty i stworzyć dokładnie takie trepy/stopnie na wymiar, po których chciałbyś/łabyś stąpać każdego dnia. Zapraszamy do kontaktu i do naszej stolarni w Warszawie. 

Zapraszamy Cię  do odwiedzenia naszej stolarni  w Warszawie (Powązkowska 28). Chętnie pomożemy Ci zrealizować nawet najbardziej wymagający projekt. A jeśli masz wątpliwości, z przyjemnością je rozwiejemy, udzielając fachowych porad. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszego stolarza.