McKapka stolarnia z duszą — dodatkowe usługi stolarskie | wycinanie otworów w blatach

Oprócz oferty głównej, związanej z produkcją mebli z litego drewna, oferujemy również całe spektrum dodatkowych usług stolarskich. Zamówisz u nas:

  • wycinanie otworów w blatach pod zlew czy płytę indukcyjną,
  • cięcie blatów z litego drewna i innych drewnopodobnych  materiałów (płyta MDF, płyta HPL) na wymiar,
  • przygotowanie połączenia blatów kuchennych bez listwy maskującej.

Pomagamy również przy płytach wiórowych, dbając o każdy detal i precyzję cięcia. Nasi stolarze pracują również na powierzonym materiale, dlatego, jeśli potrzebujesz wsparcia przy wcześniej zakupionych blatach — jesteśmy dla Ciebie.

Nasi stolarze to specjaliści w swoim fachu, którzy pracują precyzyjnie, dokładnie i z szacunkiem do drewna. A wszystko po to, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Doświadczenie, wiedza i profesjonalny sprzęt sprawiają, że możemy wykonać każde, nawet najbardziej skomplikowane i wymagające zlecenie - skontaktuj się z nami sprawdź nasze możliwości!

Miejsce z duszą, w którym tworzymy dla Ciebie

Stolarnia artystyczna McKapka to miejsce z duszą, w którym wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Dzięki dużym możliwościom technologicznym jesteśmy w stanie realizować najbardziej wymagające projekty. Czekamy na Ciebie pod warszawskim adresem na ul. Powązkowskiej 28.