Blaty drewniane z dostawą do domu

W naszej stolarni standardem jest brak ograniczeń. Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, zamówisz u nas blaty z dostawą do domu. Sklep online otworzył nas na klientów z całej Polski. Dzięki temu dotrzemy również do Ciebie. Jakie blaty znajdziesz w naszej ofercie?

Blaty drewniane z dostawą do domu – z jakiego drewna?

W stolarni McKapka często dobieramy materiał do potrzeb naszych klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć absolutnie wyjątkowe realizacje. Robimy blaty kuchenne, łazienkowe, blaty stołów i mebli z każdego rodzaju drewna europejskiego. Wykorzystujemy w tym celu:

  • dąb,
  • jesion,
  • sosnę,
  • buk,
  • olchę,
  • jawor,
  • orzech europejski,
  • i wiele innych rodzajów sprawdzonego, niezwykle trwałego egzotycznego drewna.

Oferta premium – wyjątkowy czarny dąb

W ofercie premium (dostępnej dla klientów z całej Polski), mamy blaty drewniane z wyjątkowego czarnego dębu. Sprawdź nasze autorskie stoliki, w których wykorzystujemy ten materiał. Rozumiemy naturę i chętnie z nią współpracujemy. Tak powstają blaty w naturalnych kształtach, a każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju. Z natury nigdy nie powstaną dwa identyczne wzory.

Trwałe blaty na długie lata

W stolarni artystycznej McKapka dbamy o każdy detal. Wszystkie blaty zabezpieczamy powłoką lakierniczą odporną na plamy i zachlapania. Na życzenie klientów możemy zabezpieczyć każdy blat przed ogniem lub użyć jedynie ekologicznych preparatów ochronnych.

Podczas tworzenia blatów kuchennych używamy tylko i wyłącznie specjalistycznych olejów. Posiadają atest i są bezpieczne w kontakcie z żywnością. Aby zobaczyć efekty naszej pracy, zapoznaj się z naszymi realizacjami i ze sklepem online. Jeżeli masz pytania lub pomysł, koniecznie skontaktuj się z nami. Chętnie podejmujemy wyzwania stawiane nam przez klientów.

Stół to serce domu

Mówi się, że sercem domu jest kuchnia, ale tak naprawdę to stół odgrywa największą rolę. Przy nim spotykamy się z rodziną, ze znajomymi i z przyjaciółmi. Przy stole rozmawiamy o ważnych wydarzeniach, dzielimy się radością i troskami. Przy stole mamy czas dla siebie nawzajem, przy obiedzie, kawie lub przy kolacji. W stolarni artystycznej McKapka dbamy o to, aby ten czas był dla Was jeszcze milszy. Nie tylko w domu, ale również w pracy.

Polecamy Twojej uwadze blat do stołu FLORO. Drewniany stół konferencyjny może stać się niezwykłą wizytówką Twojej firmy. Oryginalny i unikatowy design cieszy oko, a także pomaga się wyróżnić na tle konkurencji. Doskonale prezentuje się również na dużym tarasie lub w salonie. Stół został wykonany z unikatowego drewna egzotycznego. Obecnie został nam już tylko 1 egzemplarz – jeśli się pospieszysz, może trafić do Ciebie.

McKapka artystyczne rzemiosło

W stolarni artystycznej McKapka dbamy o wysoką jakość naszych realizacji. Na nasz zespół składają się ludzie, którzy podchodzą do pracy z pasją i szacunkiem do drewna. Chętnie podejmujemy nawet najbardziej skomplikowane wyzwania stawiane nam przez klientów. Każdy produkt McKapka pochodzi z pasji do drewna. Skontaktuj się z nami i przekonaj się o tym.