Dlaczego warto wybrać meble z litego drewna? 5 powodów

Meble z litego drewna to gwarancja stylu i jakości. W stolarni artystycznej McKapka wiemy, co to znaczy indywidualizm. W tym artykule podpowiemy Ci, dlaczego warto wybrać meble z litego drewna.

Lite drewno – trwałość i wytrzymałość

Meble z litego drewna to gwarancja jakości na długie lata. Drewno to wyjątkowy surowiec, pięknie się prezentuje i daje duże możliwości. W stolarni artystycznej McKapka pracujemy z szacunkiem do drewna. Odpowiednio je przygotowujemy i zabezpieczamy.

Meble z litego drewna nie tylko pięknie się prezentują, ale również są bardzo solidne i wytrzymałe. Czego nie można powiedzieć o meblach ze sklejki, które znamy z dużych marketów meblarskich. Drewniane meble zachowują swój kształt przez długie lata i nie wyginają się pod ciężarem stawianych na nich rzeczy.

Drewniane meble – niepowtarzalność i styl

Jeżeli lubisz przedmioty z duszą, meble z litego drewna są opcją dla Ciebie. Czemu zawdzięczają swą unikalność? W naturze nie ma dwóch identycznych kawałków drewna. Rozkład słojów jest niepowtarzalny. A każdy drewniany mebel, nawet zrobiony w tym samym stylu, czy w ramach jednej kolekcji – będzie się różnił detalami.

W stolarni artystycznej McKapka cenimy grę detali i dbamy o każdy szczegół naszych projektów. A równocześnie możemy tworzyć zupełnie unikatowe meble, łącząc drewno z różnymi materiałami. Nie boimy się odważnych połączeń. Szkło, kamień oraz metal pięknie prezentują się w towarzystwie drewna. A klasyka i nowoczesność spotykają się w niezwykłych realizacjach.

Meble z litego drewna – ekologiczna decyzja

Jeżeli losy naszej planety nie są Ci obojętne, wybierz meble drewniane. Drewno to dobro pochodzące od matki natury. Jest tworzywem naturalnym, pochodzącym z odnawialnych źródeł. Jeśli chcesz być jeszcze bardziej eko, wybierz meble z drewna pozyskiwanego z lokalnych lasów.

McKapka to marka, którą tworzą drewnofile. Dbamy o nasze meble na każdym etapie ich tworzenia. Posiadamy własny tartak oraz dostęp do lasów Roztocza. A w naszej stolarni pracują ludzie, którzy odnajdują w pracy balans pomiędzy artyzmem a dbałością o detale. Wytwarzane przez nas meble z litego drewna mają swój czar, urok i duszę.

Drewniane meble – dobry wybór dla każdego wnętrza

Niezależnie od tego, w jakim stylu aranżujesz wnętrza, meble z litego drewna potrafią się dopasować do każdego stylu. Drewno to szlachetny i wdzięczny surowiec. A praca w drewnie daje wiele możliwości, zarówno jeśli chodzi o ich kolor, kształt, jak i wykończenie. Dodatkowo w stolarni artystycznej McKapka łączymy drewno z innymi materiałami – ze szkłem, metalem, czy kamieniem.

Drewno pięknie łączy się z różnymi tworzywami, a przy tym samo w sobie jest doskonałą ozdobą. Pasuje zarówno do surowej ceglanej ściany, jak i do białych klasycznych ścian udekorowanych w duchu minimalizmu. W stolarni artystycznej McKapka zamówisz meble Twoich marzeń – takie, jakich nie ma nikt inny.

Jeśli chcesz zrealizować marzenie o meblach stworzonych z myślą o Tobie, skontaktuj się z nami. Zapoznaj się również z ofertą gotowych produktów dostępnych w sklepie online.