Stolarnia Artystyczna McKapka – zaczaruj swój dom na Święta!

W stolarni artystycznej McKapka powoli unosi się duch nadchodzących świąt.

Pracujemy niczym elfy Świętego Mikołaja, z pasją i radością. Już niedługo wyciągniesz ozdoby świąteczne i zaczniesz dekorować dom. A gdyby tak, w tym roku pójść o krok dalej? Z tego artykułu dowiesz się, co możemy dla Ciebie zrobić.

Magia świąt na zamówienie 

W stolarni artystycznej McKapka czarujemy  na zamówienie, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia naszych Klientów. Na co dzień pachnie u nas drewnem, a maszyny i ludzie pracują na pełnych obrotach, aby dostarczyć do Twojego domu wyjątkowe, spersonalizowane produkty. Dokładnie takie, jakich nie ma nikt inny .

Szanujemy drewno, środowisko naturalne, naszą pracę i siebie nawzajem. Wykonujemy projekty, które mają być użyteczne i cieszyć oko dokładnością detali. Artyzm i praktyczność – łączą się u nas w pięknym duecie. Materiał pozyskujemy z lasów roztocza lub sprowadzamy z dalekiej Azji (w przypadku drewna egzotycznego) . Natura nie zna ograniczeń – to prawda, którą żyjemy na co dzień w naszej stolarni.

Magia dostępna od ręki – wysyłka na całą Polskę

Wykonujemy nie tylko realizacje na specjalne zamówienie. W naszym sklepie online czekają na Ciebie gotowe produkty firmowe. Planujesz rodzinne święta? Stół drewniany Madison to opcja dla tych, którzy planują spędzić Wigilię w gronie najbliższych. Pasuje do nowoczesnych i przestronnych wnętrz. Cieszy użytecznością i charakterem.

Blat stołu został w całości wykonany z litego drewna. Jedząc przy tym stole, naprawdę poczujesz bliskość natury. Z kolei powłoka lakiernicza sprawia, że stół jest odporny na plamy i zachlapania. A te, przecież mogą się zdarzyć w świąteczny dzień. W stolarni McKapka nie uznajemy ograniczeń, dlatego zamówisz u nas stół o dowolnych wymiarach. Możesz również pofantazjować podczas wyboru materiału i wzoru stołu. Zamówione produkty dostarczymy do każdego miejsca w Polsce.

Kawa na ROD smakuje lepiej

Dlatego stolik kawowy ROD cieszy się dużą popularnością, również przed Świętami. Naturalny kształt drewna kusi najbardziej – dzięki temu nigdy nie powstaną dwa takie same wzory. Do wyrobu stolika wykorzystujemy unikatowe drewno egzotyczne. To jeden z najtwardszych i najbardziej wytrzymałych gatunków drewna.

Zamówisz u nas stolik w dowolnym wymiarze, z dowolnego materiału i w dowolnym wzorze. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i inspiracje. Stolik ROD można zamówić również w wersji z szybą. Dostępne kolory nóg to: biały, złoty, miedziany i czarny.

McKapka – zaczaruj swój dom na święta

Jesteśmy dla Ciebie, by zaczarować Twój dom na święta. Wyobraź sobie zapach litego drewna unoszący się w jadalni i łączący się z zapachami wigilijnych potraw. A do tego, bliskość rodziny, rozmowy, spotkania i więzi, które najczęściej zawiązują się przy stole.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi: stoły i ławy drewniane, meble na wymiar, łóżka i łoża z litego drewna, blaty kuchenne, parapety i drewniane podłogi. Możliwości jest wiele, aby je poznać, wystarczy zapytać. Zaczaruj z nami nadchodzące święta.